HAKKIMIZDA

Sizlere Firmamız Hakkında Biraz Bilgi

Firmamız 2011 yılından beri ŞEFKAT GRUP İNŞAAT TEMİZLİK OTOMOTİV KÖMÜRCÜLÜK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ bünyesinde faaliyet göstermektedir. Şirketimiz bir çok alanda faaliyetler göstererek kalite ve güveni prensip edinmiş bir firmadır. 

ŞEFKAT HALI YIKAMA TESİSİ olarak marka tescilli kurumsal bir firmadır. Garantili, uygun fiyatlı profesyonel temizlik için Şanlıurfa'da en çok tercih edilen HALI YIKAMA TESİSİ dir. Tüm Şanlıurfa bölgelerine servis imkanı olan SON SİSTEM MAKİNALARI ile UZMAN GÜVENİLİR PERSONELİ sayesinde işini düzgün ve hızlı yapan bir firmayız.

Şefkat Halı Yıkama - Şanlıurfa
Halı Yıkama

Şefkat Halı Yıkama en iyi halı yıkama firması olarak sizlere hijyen kurallarına uygun olarak tüm halı yıkama hizmeti vermekteyiz..

Şefkat Halıflex Yıkama - Şanlıurfa
Halıflex Yıkama

Şefkat Halı Yıkama en iyi halıflex yıkama firması olarak sizlere hijyen kurallarına uygun olarak tüm halıflex yıkama hizmeti vermekteyiz..

Şefkat Battaniye Yıkama - Şanlıurfa
Battaniye Yıkama

Şefkat Halı Yıkama en iyi battaniye yıkama firması olarak sizlere hijyen kurallarına uygun olarak tüm battaniye yıkama hizmeti vermekteyiz..

sanliurfa-sefkat-hali-yikama-yorgan-yikama (3)
Yorgan Yıkama

Şefkat Halı Yıkama en iyi yorgan yıkama firması olarak sizlere hijyen kurallarına uygun olarak tüm yorgan yıkama hizmeti vermekteyiz..

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ
Müşterilerimizin bizim hakıkımızda söyledikleri.

Şanlıurfa merkez bölgesinde faaliyet gösteren Şefkat Halı Yıkama bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ulaştım halı yıkama için çok memnun kaldım halılarımız ilk gün aldığımız gibi tertemiz olmuştu.

Ahsen Hanım Müşterimiz